Lovci perel se vrací

Jedná se o celoroční soutěž, která trvá od 1. listopadu 2020 do 30. listopadu 2021. Po celý rok máš šanci získávat za přečtené knihy perly. Stačí najít speciálně označenou knihu, popř. ji vyhledat pomocí webové stránky Lovci perel, přečíst si ji a vyplnit hrací kartu. Za správné odpovědi dostaneš perlu. Vyhodnocení proběhne na konci lovecké sezóny v listopadu 2021.

Pravidla hry Lovci perel se vrací

· Chceš-li získat prostřednictvím určených knih perlu, vyplň správně hrací kartu, kterou obdržíš na vyžádání u výpůjčního pultu na dětském oddělení, popř. si jí můžeš vyhledat a vytisknout z webové stránky Lovci perel.

· Seznam knih zařazených do perlorodek najdeš na vyžádání u obsluhy dětského oddělení popř. na již zmíněné webovém portálu Lovci perel. Některé knihy jsou již označeny perlou na hřbetě knihy pro snadnější vyhledávání na regále. Neboj se ptát, rádi ti pomůžeme knihu najít.

· Při odevzdání správně vyplněné karty dostaneš perlu za povinné otázky. Perlu můžeš také získat i za nakreslení obrázku ke knížce a stejně tak i za zodpovězení nepovinných otázek. Celkem tedy můžeš získat až tři perly za jednu přečtenou knihu.

· Soutěžit se bude v těchto kategoriích: předškolní děti, žáci prvního a žáci druhého stupně ZŠ.

· Nejlepší sběrači se mohou těšit na pěknou odměnu v podobě knihy.

· Neváhej a pusť se do čtení!