Poztrácené postavičky

JAK SI ZAHRÁT

  • vytvořte tým 2 – 5 detektivů, vyluštěte šifry a zachraňte poztrácené postavičky
  • hra je určena pro detektivy od 7 do 15 let a trvá cca jednu hodinu
  • rezervujte si termín předem přes registrační formulář
  • hrát můžete ve vyhrazených termínech po celé letní prázdniny
Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

 

Gratuluji k Vašemu rozhodnutí zkusit své schopnosti a pomoci nám dát knihovnu do pořádku. Nyní Vám popíši, co se stalo a jak nám můžete pomoci.

Během úklidu knihovny se nám stala nemilá věc. Když se vytírají regály, musíme knížky vyndat a uložit na nějaký čas do přepravních beden. Jak víte, v naší knihovně máme opravdu hodně knih a tak se stalo, že jedna z beden se nám převrátila a knížky se z ní vysypaly ven. A při tom se to stalo!

Někteří z hrdinů těchto knih z knížek vypadli a rozutíkali se nám po celém dětském oddělení. Abychom věděli, které knížky to jsou, uložili jsme si je honem do zvláštní bedny, která se dala zamknout. Chtěli jsme zamezit tomu, aby se ještě nějaká další postavička nezatoulala. Ale to není všechno!

Další den nám nezbedné postavy kód od této bedny změnily a cestu k němu dokonce zašifrovaly. A tak teď, při vší naší práci, potřebujeme někoho zdatného, který by schované hrdiny knih našel. Zvládnete je vrátit zpět do knížek a také objevit správný kód od bedny, ve které tyto smutné knížky schováváme? Smutné proto, že nejsou úplné. Někdy dokonce večer slyšíme, jak proto naříkají.

Máte touhu nám pomoci a chcete cestu k nalezení kódu absolvovat? Dokážete vrátit hrdiny do správných knížek, a tak je zase rozveselit? Na konci cesty Vás čeká nejen dobrý pocit, že jste úkol zvládli, ale i drobná odměna.